Kultura

Gliwice: Sylwestrowa domówka w PreZero

Zapraszamy na niezapomnianą domówkę! Świetna muzyka na żywo, rozmowy do białego rana, a o północy toast – to właśnie plan na najbardziej odjechaną imprezę w mieście. 31 grudnia w Gliwicach startujemy o godz. 20.00, a impreza potrwa do 3.00 nad ranem (1 stycznia). Nie możecie przegapić tego sylwestra!

Zapraszamy na najbardziej imprezową domówkę w mieście, która odbędzie się w PreZero Arenie Gliwice. Hala przy ul. Akademickiej zamieni się w prawdziwą imprezową chatę, pełną atrakcji, parkietu tanecznego i niesamowitej energii. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Zapraszamy na gorącą imprezę w salonie rytm! Rat Kru zagra dla Was największe hity disco lat 80. i 90. w energetycznym wydaniu, a także Mike Rif & Cubania rozgrzeją klimatem latynoamerykańskim. Po północy DJ BABA przejmie stery i zagra największe hity dyskotekowe od lat 80. do teraz. A w małym pokoju? Tam DJ TIGRE zaserwuje mieszankę tropikalnych rytmów prosto z Dominikany. Co wybieracie?

Nasza sylwestrowa chata to nie tylko sypialnia z grami planszowymi, ale także piękny ogród pełen kwiatów, gdzie czekać będzie imprezowe menu. W strefie garden party będą stoły, przy których można będzie poplotkować, a o północy czeka wspólny toast i niespodzianka! Aby uwiecznić te chwile, przygotowaliśmy specjalne fotościanki, które będą punktem obowiązkowym tej imprezy.

Bilety w cenie 40 zł można zakupić online na eventim.pl. Impreza jest przeznaczona dla osób powyżej 16. roku życia, młodsi uczestnicy muszą być w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. W dniu wydarzenia cena biletu wyniesie 50 zł.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Kultura

Częstochowa: Hot Jazz Spring

Ideą festiwalu jest pielęgnowanie jazzowych tradycji – prezentowanie grup uprawiających najstarsze podgatunki synkopowanej, improwizowanej muzyki, od dixielandu i jazzu nowoorleańskiego
Kultura

W Warszawie wystartował cykl JAZZ PO POLSKU „Live Sessions”

Zespoły, które wystąpią w niedzielne wieczory w najbliższym czasie w ramach projektu JAZZ PO POLSKU „Live Sessions” to Ignacy Wiśniewski
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ