Oferty pracy Gliwice

Pracownik sprzątający – Operator maszyny czyszczącej etat dla osoby z orzeczeniem Gliwice 723 700 420 – Praca Gliwice

„EZT” to firma z ponad 30 – letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych.

Aktualnie poszukujemy osób do utrzymania czystości biura, powierzchni socjalnych i powierzchni sanitarnych oraz hali maszynowo i ręcznie w razie potrzeby terenu zewnętrznego Gliwicach.
Praca na dwie zmiany. Cały etat.
Praca dla osób z doświadczeniem w sprzątaniu obiektów biurowo – produkcyjnych.

Od lat wspieramy zatrudnienie osób z niepełnosprawnością dlatego do kontaktu zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Mile widziany stopień umiarkowany lub znaczny

Oferujemy: 
pracę w stabilnej firmie umowę o pracę wynagrodzenie na czas, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, niezbędne narzędzia pracy, przeszkolenie, możliwość wsparcia w postaci częściowego zwrotu kosztów dojazdu własnym autem, czy częściowego dofinansowania kosztów rehabilitacji, leków.
Kontakt w sprawie oferty tel: 723 700 420 lub sms o treści „praca Gliwice” -oddzwonimy.
 
Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji przez okres pięciu lat.

Źródłowe ogłoszenie: https://jobtime.pl/praca/122527/Pracownik-sprzatajacy—Operator-maszyny-czyszczacej-etat-dla-osoby-z-orzeczeniem-Gliwice-723-700-420-.html

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Oferty pracy Gliwice

Oferta pracy – Sprzątanie biur – ETAT dla osoby z ORZECZENIEM Praca w ZPCHR Gliwice – dobry dojazd pod sam obiekt (Gliwice)

„EZT” to firma z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Aktualnie poszukujemy osoby utrzymanie czystości wewnątrz obiektu w
Oferty pracy Gliwice

Oferta pracy Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Rybarzowice, Gliwice – Pracownik porządkowy

U W A G A  ! ! ! Aplikacje bez klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ