Polityka

Kozienice: Rozbudowa cmentarza – nowa szansa dla miasta

Po wielu miesiącach prac ukończonej została inwestycja na placu przykoło cmentarzu w Kozienicach. Nowy budynek, w którym znajdują się m.in. kancelaria i sala pożegnań, został zbudowany za 1,5 mln złotych.

Prezes Kozienickiej Gospodarki Komunalnej Robert Wojcieszko i Burmistrz Piotr Kozłowski wspólnie podjęli decyzję o zainwestowaniu w miejsce, które pozwoli godnie i z szacunkiem pożegnać osoby udające się w swoją ostatnią drogę, zastępując tym samym kontenery przy cmentarzu. Jest to dowód na to, że nawet w trudnych czasach gminne jednostki są w stanie inwestować i się rozwijać, dbając o przyszłość.

Prezes KGK Robert Wojcieszek powiedział, że ta inwestycja była bardzo potrzebna, służąc mieszkańcom przez długie lata. W czwartek 13 kwietnia oprócz ks. proboszcza Dariusza Sałeka, który dokonał poświęcenia i odmówił modlitwę, nowy obiekt został zaprezentowany burmistrzowi Piotrowi Kozłowskiemu, jego zastępcom Dorocie Stępniowi i Mirosławowi Pułkowskiemu. Wkrótce mieszkańcy będą mogli skorzystać z tego miejsca.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Polityka

15 małopolskich uczelni podpisało porozumienie na rzecz wspierania innowacji poprzez Program Erasmus+

W Zakopanem podczas seminarium „Małopolska – wyzwania rozwojowe. Wyjście poza horyzont”, organizowanym przez Fundację GAP, zostało podpisane porozumienie o współpracy
Polityka

MFiPR: Na Konwencie Samorządowym o nowej perspektywie finansowej dla województwa śląskiego (komunikat)

– Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej informuje: Ponad 5 mld euro z polityki spójności na lata 2021-2027 otrzyma województwo śląskie
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ