Gospodarka / Biznes

PUNKPIRATES SA (5/2022) Zawarcie umowy wydawniczej dla gry BEAST: THE DESCENT

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.

Zarząd PunkPirates S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, że w dniu 24 stycznia 2022 roku zawarta została umowa wydawnicza dla gry BEAST: THE DESCENT („Gra”). Zgodnie z umową Emitent został wydawcą Gry na platformy Steam, Oculus Store oraz Oculus Quest Store. Przewidywana data premiery Gry to III kwartał 2022 roku.

BEAST: THE DESCENT jest grą na urządzenia wirtualnej rzeczywistości, w której wcielamy się w ofiarę okultystycznego rytuału złożoną pradawnym bogom. Budząc się na dnie piekieł, przeznaczeni na pożarcie zauważamy jednak coś nieprzewidzianego. Nasza forma nie jest słaba i pierwszego demona, który kładzie na nas szpony, ku zaskoczeniu obu – rozrywamy na strzępy gołymi rękami. Gra zawierać będzie bogaty w interakcje, żyjący świat. Skrajnie niebezpieczną rzeczywistość wzorowaną na atmosferze twórczości Beksińskiego.

Emitent w załączeniu przedstawia prezentację gry BEAST: THE DESCENT.

W ocenie Emitenta, wydanie Gry może mieć istotny wpływ na rozwój PunkPirates S.A. oraz przyszłe wyniki finansowe Emitenta.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (4/2022) Podpisanie aneksu do listu intencyjnego zawartego przez spółkę zależną z Mercury Engineering Polska Sp. z o.o.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 32/2021 z dnia 4 października 2021 roku w sprawie zawarcia listu intencyjnego dotyczącego realizacji
Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (5/2022) Zawarcie aneksu do umowy ramowej o udzielanie gwarancji kontraktowych z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

MOSTOSTOSTAL ZABRZE S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 4 lutego 2022 r. MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. (spółka
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ