Gospodarka / Biznes

SAP Polska – Twój partner w utrzymaniu ruchu

SAP Polska specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu utrzymania ruchu, obejmującymi wszystkie etapy procesu od planowania, przez produkcję, wdrożenie, aż po obsługę serwisową. Poniżej prezentujemy skrócony opis naszej oferty.

Duży wybór taśm transportowych

W naszej ofercie znajduje się różnorodny asortyment taśm transportowych, różniących się specyfikacją i przeznaczeniem. Oferujemy taśmy PU, PVC, silikonowe, teflonowe, gumowo-tkaninowe, modułowe oraz specjalistyczne taśmy ESD. Dostępne są również taśmy elewatorowe, kubełki czerpaki, śruby oraz specjalistyczne złącza.

Różnorodne pasy przemysłowe

W zakresie przenoszenia momentu obrotowego oferujemy różnorodne rozwiązania, takie jak płaskie pasy napędowe z cięgnem poliamidowym, poliestrowym czy aramidowym. Nasza oferta obejmuje również pasy gumowe, pasy klinowe w różnych wariantach, pasy zębate, wielorowkowe, inżynieryjne, okrągłe oraz V. Dostosowaliśmy modele, takie jak pasy zębate poliuretanowe czy z nakładą do pakowaczek, do indywidualnych potrzeb klientów.

Przekładnie i motoreduktory

W tej sekcji oferujemy przekładnie ślimakowe, walcowe, stożkowo-walcowe, silniki trójfazowe oraz serwo, w tym także wersje specjalne. Nasze napędy charakteryzują się uniwersalnymi rozwiązaniami konstrukcyjno-technologicznymi, mogą być stosowane jako zamienniki dla wielu popularnych marek napędów na rynku. Przekładnie ślimakowe mogą pracować jako napędy samohamowne w wybranych przełożeniach.

Przenośniki dostosowane do wymagań klienta

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji przenośników do transportu wewnętrznego oraz taśmociągów, spełniających najwyższe normy jakościowe i bezpieczeństwa. Oferujemy przenośniki taśmowe, rolkowe, łańcuchowe, płytkowe, siatkowe oraz specjalne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Łańcuchy Renold

Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Renold, oferujemy klientom łańcuchy napędowe i transportowe najwyższej jakości, wraz z napinaczami, kołami łańcuchowymi i tulejami montażowymi.

Kurtyny paskowe

W uzupełnieniu oferty dostępne są kurtyny paskowe PVC, służące do ochrony pomieszczeń przed warunkami zewnętrznymi. Dopasowujemy kurtyny do wymagań technologicznych, stosując różne rodzaje folii, takie jak polar, kolorowe, matowe, antystatyczne, spawalnicze, dwustronnie żebrowane oraz perforowane. Oferujemy kompleksową obsługę, włącznie z konfekcją, montażem i serwisem kurtyn przemysłowych.

Usługi serwisowe 24/7 od SAP Polska

Aby sprostać potrzebom rynku, oferujemy usługi serwisu taśm przenośnikowych, obejmujące regenerację, wymianę taśm oraz konserwację taśmociągów, włączając w to napędy, motoreduktory i przekładnie. Łączenie taśm przeprowadzane jest metodą klejenia, zgrzewania oraz za pomocą złączek mechanicznych stalowych i tworzywowych. Usługi serwisowe są dostępne w trybie natychmiastowym (24/7, z wyłączeniem świąt) oraz w trybie następnego dnia roboczego. Ekipa serwisowa jest gotowa do interwencji w ciągu 8 godzin od zgłoszenia w pierwszym przypadku.

Źródło: https://sap-polska.pl

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (4/2022) Podpisanie aneksu do listu intencyjnego zawartego przez spółkę zależną z Mercury Engineering Polska Sp. z o.o.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 32/2021 z dnia 4 października 2021 roku w sprawie zawarcia listu intencyjnego dotyczącego realizacji
Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (5/2022) Zawarcie aneksu do umowy ramowej o udzielanie gwarancji kontraktowych z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

MOSTOSTOSTAL ZABRZE S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 4 lutego 2022 r. MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. (spółka
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ