Gospodarka / Biznes

Nowa, innowacyjna marka Sigenergy wkracza na polski rynek energii podpisując umowę z KENO

W obliczu rosnącej świadomości ekologicznej i potrzeby zmiany sposobu pozyskiwania, wykorzystywania oraz magazynowania energii, nowa marka Sigenergy prezentuje innowacyjne rozwiązania dostosowane do współczesnych realiów. Dlaczego warto zwrócić uwagę na tę firmę?

Zrównoważone rozwiązania energii

W obliczu rosnących kosztów energii oraz coraz większej świadomości ekologicznej, inwestycja w rozwiązania takie, jak Sigenergy, staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki możliwości magazynowania energii elektrycznej i optymalizacji jej wykorzystania, prosumenci mogą oszczędzać na rachunkach za prąd, jednocześnie dbając o środowisko. Wdrażając innowacyjne technologie na polskim rynku, Sigenergy i KENO pokazują, że energia odnawialna staje się coraz bardziej dostępna i opłacalna dla każdego. To krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, którą warto wesprzeć i w której warto uczestniczyć.

Sigenergy to marka, która oferuje wysoką jakość zarówno dla instalacji domowych, jak i biznesowych. Dzięki współpracy z firmą KENO, marka ta jest już rozpoznawalna na rynkach Europy Zachodniej i od 2024 roku będzie także dostępna na polskim rynku OZE. Jej innowacyjne i ekologiczne urządzenia o dużej pojemności magazynowania sprawdzą się doskonale tam, gdzie miejsce montażu jest ograniczone.

Obejrzyj film tutaj

Energetyczna rewolucja

Sigenergy wyróżnia się na rynku dzięki swojej niezawodności, zaawansowanej technologii i wysokiej jakości. Ich falowniki mogą obsługiwać moduły bateryjne o różnych pojemnościach i szybko się łączą, co pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika. Urządzenia zaprojektowano z myślą o maksymalnej wydajności, bezpieczeństwie i łatwości obsługi, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorstw czy dużych instytucji. Mają także zasilanie awaryjne 3-fazowe, co pozwala na niezależność energetyczną nawet w przypadku awarii sieci energetycznej. Dzięki aplikacji mobilnej mySigen z zastosowaniem sztucznej inteligencji (AI) możliwy jest monitoring oraz inteligentne zarządzanie energią, aby uzyskać najlepszą wydajność systemu.

Oficjalny dystrybutor w Polsce

Sigenergy zadebiutował na polskim rynku dzięki współpracy z KENO Energy, cenionym dystrybutorem z Gliwic. Firma ta od lat jest liderem w branży energii odnawialnej w Polsce i Europie, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości z zakresu fotowoltaiki, baterii magazynowych i systemów zarządzania energią.

Jako ekspert w dziedzinie energii odnawialnej, KENO doskonale rozumie potrzeby klientów i widzi ogromny potencjał rozwiązań oferowanych przez Sigenergy. Jako główny dystrybutor w Polsce, KENO umożliwia klientom łatwy dostęp do tych innowacyjnych produktów, zapewniając kompleksową obsługę techniczną oraz wsparcie na każdym etapie procesu zakupu i instalacji.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Wiadomości Gliwice

About Author

Może Cię także zainteresować:

Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (4/2022) Podpisanie aneksu do listu intencyjnego zawartego przez spółkę zależną z Mercury Engineering Polska Sp. z o.o.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 32/2021 z dnia 4 października 2021 roku w sprawie zawarcia listu intencyjnego dotyczącego realizacji
Gospodarka / Biznes

MOSTOSTAL ZABRZE SA (5/2022) Zawarcie aneksu do umowy ramowej o udzielanie gwarancji kontraktowych z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

MOSTOSTOSTAL ZABRZE S.A. („Emitent”) informuje, że w dniu 4 lutego 2022 r. MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. (spółka
Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Więcej
AKCEPTUJĘ